Atribuită Cumpărare directă

Fraxiparine 3800UI sol.inj*10ser.pre*0.4ml / NADROPARINUM / Aspen Pharma Fraxiparine 5700UI sol.inj*10ser.pre*0.6ml/NADROPARINUM/Aspen PharmA

Număr anunț
DA27373704
Autoritate contractantă
SPITALUL OBSTETRICA GINECOLOGIE PLOIESTI (CUI 2844260)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.663 RON
Valoare atribuită
5.663 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.663 RON

din 5.663 RON estimat