Atribuită Cumpărare directă

Formol/Formaldehida 38-40% - pt analize de laborator. bidon 20 litri Valabilitate : 12 luni de la data productiei. Pastrare la temp. > 15 grade C. Aspect: Lichid limpede, incolor, lipsit de suspensie Miros: Intepator, caracteristic produs original Bio-Optica/Italia Podusul (Dispozitivul medical) dispune de certificare pentru utilizare in Diagnosticul In-Vitro (IVD) mandatoriu pentru produsele utilizate in Anatomie Patologica Producatorul dispune de certificare ISO 13485 Sistem de management pentru productia de Dispozitive Medicale

Număr anunț
DA27444248
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI 3573061)
Cod CPV
24327000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.680 RON
Valoare atribuită
4.680 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.680 RON

din 4.680 RON estimat