Atribuită Cumpărare directă

Detergent universal Fabi 5 l; Laveta microfibra( albastru; verde; rosu; galben) 38x38 cm; Odorizant camera, diverse arome 500 ml; Perie covor cu maner;Rezerva mop bbc 330g

Număr anunț
DA27420315
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
Furnizor / câștigător
FABI TOTAL GRUP SRL (CUI 15556234)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.105 RON
Valoare atribuită
1.105 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.105 RON

din 1.105 RON estimat