Atribuită
Cumpărare directă
Servicii pentru intretinere, verificare si reparatii aparatura medicala pentru aparatul Rontgen Optix Comfort Servicii de verificare tehnica anuala si emitere buletin de verificare conform normelor CNCAN in vigoare, pentru aparat Roentgen diagnostic digital cu functie de grafie tip Optix Comfort potrivit oferta depusa la unitatea contractanta. servicii 11 luni februarie - decembrie - 20000 lei fara tva + 5000 lei fara tva piese de schimb pentru reparatii daca este cazul
- Număr anunț
- DA27429162
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
- Furnizor / câștigător
- EDITRONIC INTERNATIONAL SRL (CUI 7524568)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.