Atribuită Cumpărare directă

Kit ADF Multifunctional Monocrom LEXMARK, MX511de, Cod Lexmark 40X8736+41X0917+ 40X9110

Număr anunț
DA27427233
Autoritate contractantă
Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
Furnizor / câștigător
AS-COMPUTER BUCURESTI SRL (CUI 6612114)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.723 RON
Valoare atribuită
2.723 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.723 RON

din 2.723 RON estimat