Atribuită Cumpărare directă

10/27.01.2021(RAR Teleorman) REPARATIE RICOH 3110 TELEORMAN Operatiuni specifice de service in vederea readucerii echipamentului in parametrii normali de functionare.

Număr anunț
DA27311783
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200 RON
Valoare atribuită
200 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200 RON

din 200 RON estimat