Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE BIROTICA denumire um cantitate pret valoare total tva H.COP. A4 80G 500 COLI SKYPRINT TOP 25 10,73 268,25 319,22 50,97 FOLIE PROTECTIE A4 40MICRONI 100BUC/SET LANDS SET 5 6,4 32 38,08 6,08 PIX PLASTIC UNICA FOLOSINTA DACO BASIC PX250A BUC 30 0,42 12,6 14,99 2,39 CAIET A4 100F POLI PAPER MATEMATICA BUC 5 3,39 16,95 20,17 3,22 CAPSE NR. 24/6 1000 BUC./CUTIE RAPID STANDARD CUT 10 2,21 22,1 26,3 4,2 BANDA CORECTOARE 5MM*8M STANGER ALL COVER BUC 5 3, denumire um cantitate pret valoare total tva DEZINFECTANT MULTISUPRAFETE GERPOSTAR PLUS ASEVI 750ML PULV BUC 6 12 72 85,68 13,68 SPRAY MOBILA 300ML PRONTO SPRINGTIME LEMN BUC 1 11,52 11,52 13,71 2,19 DETARTRANT 1L FORBISH BUC 6 3,3 19,8 23,56 3,76 DEZINFECTANT 750ML DOMESTOS BUC 3 6,4033 19,21 22,86 3,65 INALBITOR 1L ACE REGULAR BUC 20 5,4 108 128,52 20,52 SACI MENAJ 35L 50/SET MICAS SET 25 2,92 73 86,87 13,87 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN FABI 5L buc 2 45 90 107,1 17,1 HARTIE IGIENICA 3STR ALBA VOLARE DELUXE BUC 100 1,61 161 191,59 30,59 PROSOP HARTIE 150M DADA BUC 4 10,7 42,8 50,93 8,13 IGIENIZANT GEL DE MAINI 5L K-SEPT BIDON 2 105,985 211,97 252,24 40,27 mai putin 1
- Număr anunț
- DA27470780
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Combaterea Eroziunii Solului "Mircea Motoc" Perieni (CUI 24513593)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.179 RON
- Valoare atribuită
- 1.179 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.