Atribuită Cumpărare directă

Alcool sanitar, in conditiile furnizarii produsului conform cu specificatiile tehnice transmise in solicitarea de oferta. Prezentul accept reprezinta comanda ferma de livrare cat mai urgenta a produselor. Prețul ofertat va cuprinde inclusiv transportul la sediul Spitalului Județean de Urgență Satu Mare, Strada Ravensburg nr. 2, Satu Mare. Factura se emite pentru Judetul Satu Mare , cod fiscal 3897378.

Număr anunț
DA27384501
Autoritate contractantă
JUDETUL SATU MARE (CUI 3897378)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.640 RON
Valoare atribuită
12.640 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.640 RON

din 12.640 RON estimat