Atribuită
Cumpărare directă
<p><b>Dezinfectant gel pentru mâini antibacterian 1000ml HYGIENIUM - avizat de Ministerul Sănătății.</b><br> Gelul are un efect puternic batericid şi nu necesită folosirea suplimentară a apei şi a săpunului, făcându-l ideal de utilizat pentru dezinfectare. Conform testului PN EN 1500 dezinfectantul distruge bacteriile E-coli în proporţie de 99,9%.<br> Formularea are la bază ingrediente care ajută la hidratarea şi catifelarea mainilor, printre acestea se numără glicerina şi extractul de Aloe Vera. Produsul curăţă delicat şi lasă o senzaţie revigorantă.<br> Conform Comisiei Naţionale pentru Produsele Biocide al Ministerului Sănătăţii: Nr. Avizului pentru acest produs este: 2854BIO/01/12.24. <br> Necesitatea dotării Centrului de vaccinare împotriva CODID-19
- Număr anunț
- DA27397148
- Autoritate contractantă
- ORASUL TARGU BUJOR (CUI 4393204)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.913 RON
- Valoare atribuită
- 1.913 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.