Atribuită
Cumpărare directă
-Denumire Model L6190 Caracteristici generale Functii Imprimanta, copiator, scanner Tip hartie A4 Tehnologie Inkjet Sistem CISS Da Imprimare Format suportat A4, A5, A6, B5, C6 (plic), DL (plic), No. 10 (plic), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 16:9, Personalizat, Legal Duplex imprimare Da Viteza de printare alb/negru 33 ppm Rezolutie la printare alb/negru, Viteza de printare color 20 ppm Rezolutie la printare , Copiator Duplex copiere NScanner: Format suportat A4 Tip scanner CIS color Rezolutia optica de scanare, Viteza scanare O singura fata (A4 alb-negru): O singura fata (A4 color): 300 DPI 7 msec/linie Fax Viteza modem 33.6 kbps Viteza fax 3 s/pag Memorie fax 100 pagini Manevrare hartie Manevrare hartie intrare 150 coli Greutate hartie 64 g/m2 - 250 g/m2 ADF Da Capacitate ADF 30 coli Diverse Conectivitate USB 2.0 / RJ-11 Fax port / RJ-11 line-out port Wireless Da Display Panou tactil, Diagonala: 3.7 cm Consumabile compatibile Consumabil C13T03V14A (Negru) Consumabil C13T03V24A (Cyan) Consumabil C13T03V34A (Magenta) Consumabil C13T03V44A (Galben) Caracteristici fizice Lungime (mm) 347 Latime (mm) 375 Inaltime (mm) 231 Greutate (kg.) 7.3 Culoare Negru -Kit Tastatura + Mouse DEll wireless KM636 - alba Dell Keyboard and mouse set KM636, wireless, 2.4 GHz, USB wirelessreceiver, US INT layout, Scissor Key Technology, Logitech Unifyingreceiver, battery LED indicator, -BOXE SPACER CALCUALATOR ALIMENTARE USB
- Număr anunț
- DA27391380
- Autoritate contractantă
- SCOALA POSTLICEALA SANITARA SUCEAVA (CUI 18252272)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI 3175856)
- Cod CPV
- 32428000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.676 RON
- Valoare atribuită
- 2.676 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.