Atribuită Cumpărare directă

Nebulizator cu conector in linie, prevazut cu supapa prin inchidere prin resort si deschiderea automata valva de inchidere, care permite administratrea tratamentului fara a deschide circuitul de ventilatie sau intrerupe oxigenarea pacientului. Conectorul 22mm-22mm compatibil cu toate circuitele de ventilatie.Nebulizatorul trebuie sa elibereze volume mici de tratament in microparticule fine, atat la pacientii pozitionati in orice unghi inclusiv 90° , dar in mod special pacientilor pozitionati orizontal.Flux presiune : 8LPMDiametru micoparticole: 2.7 microniRATA NEBULIZARE: 0.34ml/min.Setul contine:- Recipient transparent de nebulizare cu capacitate 6 ml.- Conector in linie- Tub flexibil 22F/15F- tubulatura de 210 cm- tubulatura cu conectr standardNu contine latex,Ambalat individual, pentru unica folosinta

Număr anunț
DA27422320
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33157000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat