Atribuită Cumpărare directă

Senzor intern O2 - Valva Expiratorie Autoclavabila-T1 - Filtru HEPA-T1 - Filtru Ambient-T1 - Filtru Oxigen - Circuit cu senzor - 2 buc - Manopera Revizi

Număr anunț
DA27464678
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.750 RON
Valoare atribuită
11.750 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.750 RON

din 11.750 RON estimat