Atribuită Cumpărare directă

1 Saci menajeri HDPE 60 litri 50 buc/rola 70 x 60 cm negru Sweet Home WNS-0806 ROL 30.00 3.20 0.00 96.00 2 Prosoape hartie Lucart Strong Multi-use 2 str. 22x23 cm 175 m, 2 Rol/bax LU852360 SET 20.00 32.00 0.00 640.00 3 Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ PROSOPZBAX BAX 3.00 49.00 0.00 147.00 4 Racleta 35 cm din otel inoxidabil pentru geamuri Filmop FI9252 BUC 5.00 40.00 0.00 200.00 5 Dezinfectant 750 ml Domestos pin 1324COMP BUC 10.00 6.20 0.00 62.00 6 CIF PROFESIONAL PARDOSELI UNIVERSAL LEMON 5L CIFP5LL BUC 5.00 39.50 0.00 197.50 7 Detartrant clasic 800 ml Nufar 56030 BUC 10.00 5.55 0.00 55.50 8 Detergent pardoseli Sano Floor Fresh Home White Orchid 2L SANOORCHID2L BUC 10.00 14.80 0.00 148.00 9 PERFECT HAPPY KINDER SERVETELE UMEDE 72BUC 00950 BUC 10.00 2.45 0.00 24.50 10 Servetele mobila 40/set Sweet Home SH-7479P BUC 10.00 4.10 0.00 41.00 11 CEARCEAF MEDICAL STRONG 50 LUCART 2 STR 50M 50X37 CM 135 PORTII/ROLA LU870086 ROL 3.00 11.70 0.00 35.10 12 Memorie USB Kingston DataTraveler DTIG4 64 GB DTIG4/64GB BUC 1.00 32.00 0.00 32.00 NUFAR DEZINF.UNIVER CANISTR 5L -8 buc-40.50 -324

Număr anunț
DA27374964
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.003 RON
Valoare atribuită
2.003 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.003 RON

din 2.003 RON estimat