Atribuită Cumpărare directă

Stampila datiera 4810, Stampila SCANAT 4908 Trodat, CF solicitarii de oferta nr. 597/10.02.2021

Număr anunț
DA27419352
Autoritate contractantă
Tribunalul Harghita (CUI 4245542)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30192153-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109 RON
Valoare atribuită
109 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109 RON

din 109 RON estimat