Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare produse de birotica (conform referat de necesitate nr. 849 / 11.02.2021) aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor administrtive a Primariei Ghioroc.

Număr anunț
DA27434378
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
42964000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.154 RON
Valoare atribuită
1.154 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.154 RON

din 1.154 RON estimat