Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire documentatiepentru delegarea SIP: -Studiu de oportunitate delegare serviciu iluminat public -Regulamentul serviciului de iluminat public. -Strategia locala de dezvoltare a serviciului de iluminat public. -Caiet de sarcini al delegarii serviciului de iluminat public.- Alte documente necesare delegarii. Documente solicitate - conform acrisorii de intentie atasate.
- Număr anunț
- DA27471361
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.