Atribuită Cumpărare directă

Achiziție- servicii întocmire documentație pentru delegarea Sistemului de Iluminat Public, respectiv: - Studiu de oportunitate; - Strategia locală de dezvoltare a serviciului de iluminat public, după caz prin diverse programe de finanțare; - Regulamentul propriu al serviciului de iluminat public; - Documentația de delegare a gestiunii: caierul de sarcini, criteriile de selecție și instrucțiunile privind organizarea și desfășurarea procedurilor.

Număr anunț
DA27382024
Autoritate contractantă
COMUNA ŞOTÂNGA (CUI 4344570)
Furnizor / câștigător
SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
Cod CPV
71241000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat