Atribuită Cumpărare directă

ATV930D15Y6 - ATV930 IP00 15KW 500V-690V Convertizor de frecventa

Număr anunț
DA27397566
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
Cod CPV
32552420-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.170 RON
Valoare atribuită
10.170 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.170 RON

din 10.170 RON estimat