Atribuită Cumpărare directă

Hartie fotosensibila model SONY UPP-110HG original pentru videoprinter alb/negru_x000D_ Producator: SONY Medical_x000D_ Format: rola ; Dimensiuni: 110mm(latime)x 18m (lungime)_x000D_ Numar de poze: 215 / rola - format A6_x000D_ Hartie fotosensibila de calitate superioara, densitate tip glossy (asemanator cu poza fotografica)_x000D_ Produsul prezinta declaratie de Conformitate (CE) in concordanta cu Directiva 93/42/CEE a Consiliului Europei privind dispozitivele medicale

Număr anunț
DA27338051
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat