Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA HARTIE EKG PENTRU EDAN SE 1200 TOP 210MM X 140MM Dimensiuni: 210 x 140 x 215 pagini , Tip Z fold Calitate superioara Origine : U.E. Produsul prezinta certificate de calitate si conformitate HARTIE EKG - ROLA 50mm Hartie termica ekg sub forma de rola pentru electrocardiografe, monitor-ekg, defibrilator - al producatorilor: COMEN 800B/Agilent/Philips Heart Start XL/Philips 40457C/MINDRAY, EDAN -format : rola -dimensiuni: 50mmX30m -hartie milimetrica (cu cariotaj) termosensibila de densitate superioara -Producator: Italia -Produsul prezinta certificate care atesta calitatea si conformitatea cu standardele internationale : Decalartie de Conformitate / marca CE, Aviz Ministerul Sanatatii Hartie EKG termosensibila pentru aparatele Nihon Kohden Cardiofax 9022K Hartie termosensibila milimetrica Producator:Italia Format: top Dimensiuni: 110mm x 140mm x 150Coli Calitate superioara a hartiei Produsul prezinta Certificat de Conformitate , marca CE, Aviz Ministerul Sanatati

Număr anunț
DA27375416
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
22993000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.352 RON
Valoare atribuită
1.352 RON
Data publicării
10.02.2021 00:00
Data finalizării
11.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.352 RON

din 1.352 RON estimat