Atribuită Cumpărare directă

ELECTROZI EKG REUTILIZABILI TIP CLEME (CLESTE) -electrozi ekg cleste / cleme - se livreaza la set de cate 4 electrozi standard (cele 4 culori standard international : negru, rosu, galben, verde) - (4 buc x 12.50 lei/buc fara TVA) = setul = 50.00 lei/buc fara TVA -pretul afisat este pt. un electrod tip cleste -electrozi reutilizabili -garantie: 12 luni de la livrare -produsul prezinta Aviz Ministerul Sanatatii, Declaratia de Conformitate, CABLU EKG PACIENT PT APARAT BTL 08 MD (10 fire) cablu EKG pacient pt electrocardiograf BTL; • Producator: FIAB Italia; • Caliate superioara; • Cablu EKG cu 10 fire (4 pt electrozii periferici/membre; 6 pt electrozii toracici); • Cablu original; -produsul prezinta Aviz Ministerul Sanatatii, Declaratia de Conformitate

Număr anunț
DA27314410
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.061 RON
Valoare atribuită
1.061 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.061 RON

din 1.061 RON estimat