Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr. 66/19.01.2021 si comunicare nr. 83/21.01.2021

Număr anunț
DA27322055
Autoritate contractantă
SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.845 RON
Valoare atribuită
40.845 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.845 RON

din 40.845 RON estimat