Atribuită Cumpărare directă

Toner echivalent CE255XX / CRG724HC-EMS negru pt. echipamente HP si Canon. [H701-EMS]|cant: 4|capacitate:24000pag Toner echivalent CF230X-G&G negru pt. echipamente HP. [NT-PH230X-G&G]|cant: 2|capacitate:3500pag Toner echivalent CE255XX / CRG724HC-EMS negru pt. echipamente HP si Canon. [H701-EMS]|cant: 2|capacitate:24000pag Xerox 106R03623 - Toner OEM - Negru|cant: 1|capacitate:15000pag Toner echivalent 45807111-EMS negru pt. echipamente Oki. [O728-EMS]|cant: 2|capacitate:12000pag Oki 45807106 - Toner negru pt echipament Oki|cant: 2|capacitate:7000pag Toner echivalent CF283X negru pt. echipamente HP. [NT-PH283XC-G&G]|cant: 1|capacitate:2500pag Toner echivalent CF226X-G&G negru pt. echipamente HP. [NT-PH226XC-G&G]|cant: 2|capacitate:9000pag Toner echivalent 51B2000-G&G negru pt. echipamente Lexmark. [NT-FPL510C-G&G]|cant: 2|capacitate:2500pag Toner echivalent CF230X-G&G negru pt. echipamente HP. [NT-PH230X-G&G]|cant: 2|capacitate:3500pag Toner echivalent CF217A-G&G negru pt. echipamente HP. [NT-PH217-G&G]|cant: 1|capacitate:1600pag

Număr anunț
DA27357647
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.860 RON
Valoare atribuită
7.860 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.860 RON

din 7.860 RON estimat