Atribuită Cumpărare directă

HARTIE A4 DOUBLE A, 80G/MP, 500 COLI/TOP, 5 TOPURI/CUTIE|cant: 10 DOSAR DE PLASTIC NOKI, CU SINA SI PERFORATII, NEGRU|cant: 300 DOSAR DE CARTON, ALB|cant: 300 FOLIE DE PROTECTIE NOKI, A4, CRISTAL 45 MICRONI, 100 BUCATI/SET|cant: 8 PLIC TC/4, 229 X 324 MM, SILICONIC, ALB, 25 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC TC/5, 162 X 229 MM, SILICONIC, ALB OFFSET, 25 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC LC/6, 114 X 162 MM, SILICONIC, ALB, 25 BUCATI/SET|cant: 2 PLIC TB/4, 250 X 353 X 50, CU BURDUF, SILICONIC, KRAFT, 10 BUCATI/SET|cant: 2 AGRAFE ZINCATE, 25 MM, 100 BUCATI/CUTIE|cant: 20 AGRAFE ZINCATE, 50 MM, 100 BUCATI/CUTIE|cant: 10 NOTITE ADEZIVE INFO NOTES 75 X 75 MM, GALBEN, 100 FILE|cant: 20 MOUSE TRUST CARVE OPTIC USB CU FIR NEGRU 15862|cant: 5 MEMORIE USB VERBATIM STORE N GO 8GB|cant: 5 CAPSATOR METALIC RAPESCO BOWFIN, 25 COLI, NEGRU|cant: 5 BIBLIORAFT PP XPRIME, A4, 7.5 CM, NEGRU|cant: 50 TEXTMARKER CU CLIP STAPLES, FLUORESCENT, ROZ|cant: 5 TEXTMARKER CU CLIP STAPLES, FLUORESCENT, VERDE|cant: 5 CREION CORECTOR NOKI, 8 ML|cant: 10 RADIERA DE PLASTIC PILOT|cant: 10 PIX CU BILA PILOT SUPERGRIP G, 1.0 MM, ALBASTRU|cant: 50 PIX CU BILA PILOT SUPERGRIP G, 1.0 MM, NEGRU|cant: 30 PIX CU BILA PILOT SUPERGRIP G, 1.0 MM, ROSU|cant: 20 CREION HB STAPLES, CU RADIERA|cant: 10 RIGLA TRANSPARENTA, 30 CM|cant: 10 MARKER PERMANENT PILOT 100, VARF ROTUND, NEGRU|cant: 20 ELASTIC BANI, DIAMETRU 6 CM, GROSIME 3 MM, 100 G/PUNGA|cant: 5 CAPSE 24/6, 1000 BUCATI/CUTIE|cant: 20 BURETIERA CU GEL AERO WETTY, 20 ML|cant: 20 LIPICI SOLI

Număr anunț
DA27357651
Autoritate contractantă
COMUNA DESA (CUI 5046696)
Furnizor / câștigător
ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.124 RON
Valoare atribuită
5.124 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.124 RON

din 5.124 RON estimat