Atribuită
Cumpărare directă
ODORIZANT WC ODORIN|cant: 15 SPRAY PENTRU CURATAT MOBILA PRONTO CLASIC, 300 ML|cant: 5 DEZINFECTANT UNIVERSAL HYGIENIUM, 750 ML|cant: 5 DEZINFECTANT SUPRAFETE 1000ML STERISOL|cant: 5 DEZINFECTANT WC BREF, 750ML|cant: 5 LAVETA UMEDA, 3 BUCATI/SET|cant: 20 LAVETEA UNIVERSALA SANO SUSHI, GALBENA, 40 BUCATI/ROLA|cant: 6 SACI MENAJERI 240 L, 110 X 125 CM, LDPE, NEGRU,10 BUCATI/ROLA|cant: 30 MANUSI PUDRATE DIN LATEX, 100 DE BUCATI/SET|cant: 20 MANUSI PENTRU MENAJ 2 BUCATI/SET|cant: 20 HARTIE IGIENICA, 2 STRATURI, ALB, 10 ROLE/SET|cant: 5 GEL DEZINFECTANT MAINI 500ML LBD|cant: 20 MASCA 3 STRATURI 50 BUC 2301A SANIFY|cant: 50 SITA PLASTIC CU PASTILA PISOAR|cant: 30
- Număr anunț
- DA27357655
- Autoritate contractantă
- COMUNA DESA (CUI 5046696)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.872 RON
- Valoare atribuită
- 3.872 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.