Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare cartuse originale astfel: 1) Cartus toner negru pentru imprimanta HP LaserJet M750 , capacitate 13500 pagini, cantitate doua bucati; 2) Cartus toner negru Lexmark, pentru imprimanta Lexmark X364dn, capacitate 9000 pag, cantitate trei bucati. Produsele vor fi insotite de certificate de calitate, conformitate si garantie. Garantia produsului va fi de 24 de luni de la receptie. Receptia se va face de catre o comisie de specialitate din cadrul uitatii. Produsele neconforme se vor returna operatorului economic pe cheltuiala sa si nu vor fi achitate.
- Număr anunț
- DA27463577
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.679 RON
- Valoare atribuită
- 1.679 RON
- Data publicării
- 24.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.