Atribuită
Cumpărare directă
Toner pentru echipamente Xerox Phaser 3020/Xerox WorkCentre 3025 _x000D_ Culoare: black_x000D_ Capacitate: 1500 pagini_x000D_ Garantie: 24 luni de la livrare_x000D_ Produsul este nou, sigilat cu banda protectoare si apoi in punga ermetic inchisa, este ambalat in cutii cu aspect comercial, inscriptionate cu marca producatorului, standardele de calitate (ISO 9001) si de mediu (ISO 14001) respectate in procesul de fabricatie, codul produsului, modul de depozitare, etc._x000D_ Acest consumabil echivalent nu invalideaza garantia echipamentelor de printare in care este utilizat.
- Număr anunț
- DA27481459
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- ECHO PLUS SRL (CUI 18957613)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186 RON
- Valoare atribuită
- 2.186 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.