Atribuită
Cumpărare directă
Indicator rutier care se incadreaza in dimensiuni maxime de 600x600 contine stalp din teava zn, avand lungimea de 3000mm, pe care se monteaza indicatorul ansamblul se monteaza la locul indicat de beneficiar. Pretul cuprinde sapatura,spargere beton(dupa caz), montajul stalpului si al indicatorului, preparare si turnare beton. Pretul cuprinde doar livrarea. Indicatoarele sunt realizate din tabla zincata sau vopsita electrostatic peste care este aplicat colant laminat de exterior durata de viata 8 ani. Pretul nu cuprinde montajul.
- Număr anunț
- DA27477744
- Autoritate contractantă
- COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
- Furnizor / câștigător
- INALCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 17216972)
- Cod CPV
- 34992200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.240 RON
- Valoare atribuită
- 4.240 RON
- Data publicării
- 26.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.