Atribuită
Cumpărare directă
Senzor de Oxigen tip S210 SmartSensor V101 Senzor intern pentru monitorizarea nivelului de oxigen din încăperi Descriere: - senzori de ultima generație special concepuți pentru monitorizarea nivelul de oxigen din încăperi spitale / clinici; - conțin display digital tip LCD de 4,3” cu touch screen; - senzorii vor putea genera mai multe tipuri de alarma: NORMAL (prioritate mica, culoare verde, fără semnal acustic), ATENTIE (prioritate medie, culoare galben, scurte secvențe de semnal acustic), ALARMA (prioritate mare, culoare roșie, secvențe pronunțate de semnal acustic); - senzorii vor conține doua relee suplimentare care ar putea fi conectate la sistemul de ventilație sau la un alt sistem de alarma; - conține ceas in timp real pentru monitorizarea alarmelor in timp real, dar si pentru programarea verificărilor de mentenanță; - nivelul acustic poate fi programat; - nivelul de zgomot maxim al alarmei: >70dB; - alarma acustica poate fi oprita pentru un interval de 10 minute; - conținea interfață LAN/ Ethernet 10/100mb; - permite exportarea cu ușurință a datelor istorice in fișiere tip xls; - are alarmare automata pe display privind calibrarea senzorilor; - conține slot de card micro SD cu capacitatea de minim 2GB pe care se vor putea stoca pana la 60000 date si 10000 evenimente/alarme; Caracteristici specifice: - intervalul de măsurare al O2: 0-25%; - acuratețe de măsurare al O2:<2%FS; - timp de răspuns: <30s; - temperatura de operare: -20ºC – 60ºC - durata de viață: min. 5 an
- Număr anunț
- DA27434261
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
- Cod CPV
- 35125100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.