Atribuită Cumpărare directă

TONER C-EXV 49 BK - 1 BUC X 247 RON; TONER 60F2H00 - 1 BUC X 950 RON; CARTUS HP 652 BLACK - 3 BUC X 60 RON; CARTUS HP 652 COLOR - 2 BUC X 55 RON; CARTUS HP300 ALB/NEGRU - 1 BUC X 85 RON.

Număr anunț
DA27327200
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.572 RON
Valoare atribuită
1.572 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.572 RON

din 1.572 RON estimat