Atribuită
Cumpărare directă
PC Desktop Echipat cu Procesor Intel Core i5-10400 4.30 GHz LGA 1200, Placa de baza Gigabyte H410M S2H LGA 1200 HDMI /DVI-D/D-Sub Ports, Memorie RAM Kingston, HyperX FURY Black, DIMM, DDR4, 8GB 3000MHz, CL15, SSD Goodram, PX500, 256GB, M2 2280, PCIe NVMe gen 3 x4 (M key), R/W speed: up to 1850MB/s/950MB/s, HDD intern WD, 3.5", 1TB, BLUE, SATA3, 7200rpm, 64MB, Unitate optica Asus DVDRW, DRW-24D5MT/BLK/B/AS, Extreme 24X DVD writing speed with M-Disc support, SATA, bulk, Black, Carcasa Delux DW600, sursa 500W, Middle Tower, ATX, 1 x USB 3.0, 1 X USB, audio, 2x5.25 , 2.80kg, neagra, Tastatura si mouse wireless Logitech - 1 buc x 1822 ron; Monitor Lenovo ThinkVision E24-20 23.8" IPS, FHD (1920x1080), 16:9, Luminozitate: 250 nits, Contras - 1 buc x 580 ron.
- Număr anunț
- DA27356684
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 30213000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.402 RON
- Valoare atribuită
- 2.402 RON
- Data publicării
- 08.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.