Atribuită
Cumpărare directă
1 Switch TP-LINK LS105G, 5 porturi, Gigabit, metal buc 8 2 Switch TP-LINK TL-SG108S, 8 porturi, Gigabit. carcasa metalica buc 2 3 SFP WDM Gigabit TX1550/RX1310NM 3KM buc 1 4 SFP WDM Gigabit TX1310/RX1550NM 3KM, buc 1 5 Conectori RJ45 buc 50 6 Cablu UTP cat 5e m 305 7 PATCH CORD UTP Cat5e, cupru-aluminiu, 5 m, gri buc 15 8 PATCH CORD UTP Cat5e, cupru-aluminiu, 3 m, gri buc 15 9 PATCH CORD UTP Cat5e, cupru-aluminiu, 7.5 m, gri buc 5 10 PATCH CORD UTP Cat5e, cupru-aluminiu, 10 m, gri buc 5 11 PATCH CORD UTP Cat5e, cupru-aluminiu, 0.5 m, gri buc 50 12 Priza UTP aplicata 2 porturi buc 5 12 Canal cablu semirotund 60 x 15 mm, 2 m, gri, PVC ignifugat m 10 13 Canal cablu semirotund 70 x 18 mm, 2 m, gri, PVC ignifugat m 10 14 Materiale cablare (dibluri, suruburi autofiletante, Holsurub) set 1 15 Manopera reparatie retea si refacere legatura Primarie – Directia Financiara Conform oferta Nr. 120 din Data: 12.02.2021
- Număr anunț
- DA27411612
- Autoritate contractantă
- ORASUL EFORIE (CONSILIUL LOCAL EFORIE) (CUI 4617794)
- Furnizor / câștigător
- GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
- Cod CPV
- 45314320-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.408 RON
- Valoare atribuită
- 4.408 RON
- Data publicării
- 16.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.