Atribuită
Cumpărare directă
08,02,20 PRODUSE ALIMENTARE 31311000-9 Alimentare de la retea (Rev. 801/08.02.2021 nr.ctr Denumire produs UM CANTITATE PRET- tva VAL- tva 1 lapte consum ARO 1,5% 1l/cut buc 4 3,50 14,00 2 oua M aro ,65g/buc buc 120 0,60 72,00 3 unt napolact 65%grasime 200g/buc buc 24 9.90 237.60 4 branza proaspata elda 500g/buc buc 4 8.70 34.80 5 smantana Baciul 20%grasime 0,9kg/buc buc 4 11.70 46.80 6 telina cal I olanda kg 10 3.60 36.00 7 cartofi cal I romania kg 150 1.20 180.00 8 ceapa cal I austria kg 17 1.90 32.30 9 morcov cal Irom kg 20 1.70 34.00 10 pastarnac cal I kg 10 3.50 35.00 11 ardei gras cal I kg 8.40 9.00 75.60 12 verdeata - marar,patrunjel, leustean 20buc /leg leg 3 15.1 45.30 13 portocale cal I grecia kg 57 4.10
- Număr anunț
- DA27366220
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- MIRA SISTEM GROUP SRL (CUI 14686511)
- Cod CPV
- 31311000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.077 RON
- Valoare atribuită
- 1.077 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.