Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Lenovo ThinkPad T15 generatia 1, cod 20S60021RI ThinkPad T15 Gen 1, 15.6" FHD (1920x1080) IPS 250nits Anti-glare, Intel Core i7-10510U (4C / 8T, 1.8 / 4.9GHz, 8MB), 16GB Soldered DDR4-2666, one free socket, 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe Opal2, Integrated Intel UHD Graphics, WLAN Intel AX201 11ax, 2x2 + BT5.0, WWAN ready, Smart Card Reader, 720p + IR with ThinkShutter webcam, backlit keyboard, fingerprint reader, 2xUSB 3.2 gen1 (one always on), 1xUSB 3.2 type-C gen1, 1xUSB 3.2 type-C gen2, HDMI, RJ-45, docking connector, Windows 10 Pro Garantie: 3 ani depot, Windows 10 Pro EAN 0195042024456
- Număr anunț
- DA27382749
- Autoritate contractantă
- Fundatia Centrul de Resurse pentru Comunitatile de Romi (CUI 12550253)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.