Atribuită Cumpărare directă

Toner Brother DCP L2512D TN 2421+Chip, 3buc x 32lei/buc. Achizitia se realizeaza conform referat nr.3774/05.02.2021 si oferta nr.3823/05.02.2021.

Număr anunț
DA27353414
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
96 RON
Valoare atribuită
96 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

96 RON

din 96 RON estimat