Atribuită
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom HP LaserJet MFP M436nda, A3 cod W7U02A HP LaserJet MFP M436nda cod W7U02A copiator A3 cu RADF (Scanare si copiere fata-verso automate), printer duplex A3 retea + USB 2.0, scaner color A3 A3, print, scan, copy; max 23ppm A4 (12ppm A3), max 1200x1200dpi (optic 600x600 dpi), 128MB RAM, procesor 600MHz, fpo 8.6 sec, HP PCL 6, tavi 100 + 250 coli (max 600 coli), RADF 100 coli, iesire 250 coli, duplex, LCD 4 linii, scanner: D-CIS, flatbed, 30 ppm simplex, 12 ipm duplex, max 600dpi optic, 256 niveluri de gri, 2 bit, maxim 297 x 432 mm; copy: max 23cpm A4, max 600x600dpi, copii multiple 999, scalare 25-400%; USB 2.0, Ethernet; toner in-box 6000 pagini, ulterior HP 56A (CF256A - 7.4k), HP 56X (CF256X - 12.3k), drum HP 57A (CF257A - 80k), volum recomandat 2.000 - 5.000 pag/luna, maxim 50.000 pag/luna, garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA27418195
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - CERCUL MILITAR NATIONAL UM 02594 BUCURESTI (CUI 6080114)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30232110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.320 RON
- Valoare atribuită
- 2.320 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.