Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTIA SE REALIZEAZA CU SUBSTANTE AVIZATE DE MINISTERUL SANATATII(chemgene hdl4,sanosil s10ag,innocid sd-ic42,cloramina b,sterox,etc).La calculul suprafetelor pentru operatiunile de dezinfectie si dezinsectie se va aplica un coeficient de inaltime de 2.5 dat de Ministerul Agriculturii si Industriei Alimentare prin Ordinul nr 76P.T./1981 indiferent daca inaltimea este mai mare de 2.5 m (sau mai mica) suprafata plana(maturabila) x 2.5 (coeficient de inaltime) GARANTIA LUCRARII ESTE DE 45 ZILE

Număr anunț
DA27366033
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA TULCEA (CUI 7480097)
Furnizor / câștigător
MIHAILIDIS & CO LTD SRL (CUI 2983802)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.101 RON
Valoare atribuită
9.101 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.101 RON

din 9.101 RON estimat