Atribuită Cumpărare directă

autoritatea contractanta doreste sa achzitioneze PACHET PAPETARIE compus din HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 80G 500/TOP XEROX Top 50.00 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET NOKI Set 5.00 PLIC C6 SILICON 70G 114*162MM ALB GPV Buc 100.00 PLIC C5 SILICON 80G 162*229MM ALB TIP T GPV Buc 50.00 PLIC C4 SILICON 90G 229*324MM ALB TIP T 25/S GPV Set 2.00 PLIC B4 SILICON BURDUF 40MM MARO 130G TIP T GPV Buc 15.00 PIX UNICA FOLOSINTA ALBASTRU ROUND STIC BIC Buc 10.00 BANDA ADEZIVA TRANSPARENTA 66M 48MM ADEZIV CAUCIUC SINTETIC TESA Buc 1.00 BANDA ADEZIVA 19MM*33M NOKI Buc 4.00 MARKER PERMANENT NEGRU 1.0MM 2536 CENTROPEN Buc 1.00 TEXTMARKER GALBEN 1548 FABER-CASTELL Buc 10.00 TEXTMARKER VERDE 1548 FABER-CASTELL Buc 10.00 CREION GRAFIT HB CU GUMA 1112 FABER-CASTELL Buc 10.00 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM GALBEN ECONOMY ESSELTE Buc 4.00 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM GRI ECONOMY ESSELTE Buc 4.00 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM ROSU ECONOMY ESSELTE Buc 4.00 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 7.5CM VERDE ECONOMY ESSELTE Buc 3.00 CALCULATOR BIROU 14DIG METAL 39229 DELI Buc 1.00 LIPICI STICK 20G KORES Buc 4.00 FLUID CORECTOR (SOLVENT) 20ML NOKI Buc 10.00 AGRAFE METAL 29MM COLOR 200 BUC BORCAN PLASTIC DELI Set 10.00 ROLA FAX 210MM 20M Buc 4.00 DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI ALBASTRU NOKI Buc 100.00 DOSAR CARTON PLIC Buc 30.00 CARTUS HP Q2612A/CANON CRG703/FX10 TONER BK RAINBOW BOX Buc 4.00 CARTUS HP CB435A/CB436A/CE285A/CANON CRG712/725 TONER BK IAICON Buc 2.00 CARTUS SAMSUNG SCX4521/ML1610/ML2010/XER 3117 TONER RAINBOW Buc 1.00 C

Număr anunț
DA27327272
Autoritate contractantă
COMUNA CIURILA (PRIMARIA CIURILA CLUJ) (CUI 4924004)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.237 RON
Valoare atribuită
2.237 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.237 RON

din 2.237 RON estimat