Atribuită Cumpărare directă

agrafe 33mm - 10 buc x 0.73 lei caiet A5, 80 fle - 10 buc x 1.78 lei caiet A4, 80 file - 10 buc x 3.50 lei capse 24/6 - 20 buc x 0.60 lei dosar sina - 100 buc x 0.34 lei dosar plastic - 150 buc x 0.41 lei fila plastic - 15 seturi x 6.02 lei fluid corector cu burete 20ml - 10 buc x 2.73 lei hartie copiator A4, 80gr/mp, 500 coli/top - 130 topuri x 11.20 lei registru A4 96 file - 10 buc x 7.77 lei biblioraft A4, 5cm, marmorat - 15 buc x 4.20 lei biblioraft A4, 8cm, marmorat - 20 buc x 4.20 lei saci 35L, 50 buc/rola, gri - 100 role x 4.79 lei saci 35L, galbeni - 34 buc x 2.78 lei capsator 45 coli - 1 buc x 20.94 lei CD - 100 buc x 0.92 lei plic CD - 600 buc x 0.07 lei plic C4 siliconic - 50 buc x 0.18 lei

Număr anunț
DA27330108
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.703 RON
Valoare atribuită
2.703 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.703 RON

din 2.703 RON estimat