Atribuită Cumpărare directă

TS56171 Banda dublu adeziva Tesa, 50 mm x 10 m buc 2 14.96 29.92 NF3434 Hartie HP, Home&Office, A4, 80 g/mp cutie 20 67 1,340.00 TS56174 Banda dublu adeziva Tesa, 25 mm x 50 m buc 5 24.91 124.55 HS02111 Biblioraft RTC Esential, 75 mm, negru buc 50 4.99 249.50 LM011 Dosar cu sina si 2 perforatii, albastru, 25 bucati/set set 6 11.15 66.90 DL301M Dosar cu sina, carton, alb, 10 bucati/set set 10 2.99 29.90 DN100920 Index autoadeziv din plastic, Donau, dimensiuni 42 x 12 mm, 5 culori x 25 file/culoare buc 20 4.28 85.60 RP00201 File de protectie Noki Ecomax, 100 bucati/set set 5 5.5 27.50

Număr anunț
DA27428312
Autoritate contractantă
Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954 RON
Valoare atribuită
1.954 RON
Data publicării
18.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954 RON

din 1.954 RON estimat