Atribuită
Cumpărare directă
Manseta tensiune arteriala adult 23-33/53 cm, reutilizabila, NIBP, latex free, furtun fara conectori, rezistenta la dezinfectanti de uz medical, cu o cale, tip ATI; Variante masuri: M, M+, M++; La initierea achizitiei, va rugam sa specificati masura dorita. Manseta nibp L Drager Delta
- Număr anunț
- DA27358007
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33124130-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.990 RON
- Valoare atribuită
- 1.990 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.