Atribuită Cumpărare directă

SERVICE SI MENTENANTA PENTRU URMATOARELE INSTRUMENTE AUDIO: ClavinovaCLP330 Clavinova CLP 330 ClavinovaBCVP 501 Perioada pentru service si mentenanta este pana la 30.06.2021.

Număr anunț
DA27443242
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
Cod CPV
50340000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.324 RON
Valoare atribuită
8.324 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.324 RON

din 8.324 RON estimat