Atribuită Cumpărare directă

FIR ACID POLIGLICOLIC USP 2/0 L = 100 CM, AC 26-27 MM, 1/2 CERC ROTUND = 100 BUC.; FIR ACID POLIGLICOLIC USP 2/0 L = 100 CM, AC 27-28 MM, 3/8 CERC TRIUNGH = 50 BUC.; FIR ACID POLIGLICOLIC MULTIFILAM, RES 2/0 FARA AC L = 300 CM = 50 BUC.; FE 384/ 22.02.2021

Număr anunț
DA27450573
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.403 RON
Valoare atribuită
1.403 RON
Data publicării
23.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.403 RON

din 1.403 RON estimat