Atribuită
Cumpărare directă
Produse de birou - Creion creioane din lemn HB cu radiera guma B4U, Hartie copiator A4 80 g mp 500 coli top XEROX BUSINESS, Pix pixuri roller rollere cu gel cerneala varf 0.7 0,7 mm 0.7mm Signo UNI-BALL albastru - ALBASTRU-20160401, Banda benzi corectoare alba 5 mm B4U , Plic C4 A4 mare ALB siliconic sau autoadeziv 80 g mp FARA FEREASTRA 229 x 324 mm B4U, Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 50 microni CRISTAL 100 bucati set B4U, Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat GLOBOX EXTRA, Separatoare separator intercalatoare intercalator carton 105x240 pentru bibliorafturi 100 file B4U, Capse 24/6 24 / 6 1000 bucati cutie MAPED, Suport suporti vertical birou dosare cataloage documente din plastic pvc B4U DL101, Banda benzi adeziva adezive scoci 19x33 19 x 33 19*33 m transparenta B4U, Index post-it notes stick adeziv din PLASTIC 45 x 12 45x12 45*12 mm 8 culori set B4U, Memory memorii memorie stick flash 64GB 64 GB USB 3.0 B4U
- Număr anunț
- DA27401526
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Petru Maior (CUI 4267311)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.646 RON
- Valoare atribuită
- 1.646 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.