Atribuită Cumpărare directă

Achizitie pubele negre gunoi menajer 120 l-100 buc.

Număr anunț
DA27468216
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.985 RON
Valoare atribuită
7.985 RON
Data publicării
25.02.2021 00:00
Data finalizării
26.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.985 RON

din 7.985 RON estimat