Atribuită
Cumpărare directă
Plic C5 alb siliconic (162x229mm) 500 buc/cutie Gramaj : 90 gr/mp. Dimensiuni : C5 ( 229 x 162 mm ). Mod de lipire : siliconic - se sigileaza prin indepartarea benzii ce acopera suprafata siliconica si suprapunerea clapelor. Fereastra MIJLOC dreapta Pentru plic C5 alb siliconic cu fereastra dreapta 90x45mm, personalizat inscriptionat ”PENTRU JUSTITIE. A SE INMANA CU PRIORITATE”, la comanda facem urmatoarele completari cu adresele expeditorului, nr de bucati si caseta TP: -Parchetul de pe langa Tribunalul Arges (b-dul Eroilor ,nr.47, Pitesti-judetul Arges)-2000 buc, T.P -NR.103/P/8031/2009 -Parchetul de pe langa Judecatoria Pitesti(b-dul Eroilor ,nr.47, Pitesti-judetul Arges)-6000 buc, T.P -NR.103/P/8032/2009, -Parchetul de pe langa Judecatoria Costesti( str. Margaritaruluinr.1A Costesti, judetul Arges)-3500 buc,T.P -NR.103/P/8035/2009, -Parchetul de pe langa Judecatoria Câmpulung(str.Gheorghe Lazar nr.1,Campulung,judetul Arges)-4000 buc, T.P -NR.103/P/8033/2009, - Parchetul de pe langa Judecatoria Topoloveni(calea Bucuresti nr.111,Topoloveni,judetul Arges) -1500 buc, T.P -NR.103/P/8036/2009, - Parchetul de pe langa Judecatoria Curtea de Arges(str.Nevers nr.3 Curtea de Arges judetul Arges) -2000 buc, T.P -NR.103/P/8034/2009. Pentru plic C5 alb siliconic sau autoadeziv cu fereastra dreapta 90x45mm, personalizat inscriptionat ”PENTRU SCRISORI CU INDICATIA SPECIALA”R” -3000 buc, T.P -NR.103/P/803../2009.
- Număr anunț
- DA27444878
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540 RON
- Valoare atribuită
- 1.540 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.