Atribuită Cumpărare directă

Achizitionarea urmatoarelor produse: - biblioraft A4 plastifiat carton rigid,mecanism metalic -50 buc; -clips metalic 25mm-60 buc; -clips metalic 51mm -60 buc; -marker permanent varf rotund NEGRU-50 buc -Lipici solid 36 g-30 buc -hartie A4 pentru copiator si imprimante , format A4, 80gr/mp, 500coli/top-500 topuri; - cuttere cu lama 18mmx100mm -20 buc; -plicuri albe mici, 114*162mm-2000 buc; -plicuri albe mijlocii176*250mm-1000buc; -agrafe birou nichelate , 50mm,100buc/cutie -20 cutii; -agrafe birou nichelate,78mm, 100 buc/cutie -10 cutii; - dosar plastic cu sina,2 perforatii si gauri pentru incopciat- 500 buc; -dosar albe ,carton, simple fara sina -400 buc; -pix unica folosinta ALBASTRU -500 buc -folie protectie A4 ,50 microni-40 seturi; - gheme sfoara bumbac alb, 100 g-50 gheme -banda adeziva transparenta 48x66-30 buc; -banda adeziva transparenta 19*33mm-30 buc; - pungi elastice bani 100g-10 buc; -stik memorie 32GB prevazut cu sistem de inchidere -10 buc -DVD-uri-50 buc -CDU-uri -50 buc

Număr anunț
DA27316929
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL FETESTI (CUI 4365077)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.229 RON
Valoare atribuită
5.229 RON
Data publicării
01.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.229 RON

din 5.229 RON estimat