Atribuită Cumpărare directă

E260A11E CARTUS TONER BLACK (3500 PAG) ORIGINAL LEXMARK E260 E360 E460 = 4 buc

Număr anunț
DA27443622
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02046 CONSTANTA (CUI 18649249)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.856 RON
Valoare atribuită
1.856 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.856 RON

din 1.856 RON estimat