Atribuită Cumpărare directă

COD INTERN: VERDE - 71088754 Cos gunoi stradal 50 l Cosul stradal este confectionat din polietilena de inalta densitate, materia prima fiind la prima injectie, este rezistent la fluctuatiile de temperatura (+; - 35grade c°); Rezistent la socuri, raze ultraviolete si infrarosu, in cazul unei surse de foc nu intretine flacara; Pot fi montate pe ziduri, stalpi metalici de iluminat sau suport propriu. Sunt accesorizate cu sistem de inchidere-deschidere actionat cu o cheie triunghiulara. Datorita suprafetei interioare si exterioare fara asperitati, cosul este usor de curatat. Utilizat pentru: Exterior Mecanism deschidere capac: Fara capac Forma: Dreptunghi Capacitate: 50 l Numar compartimente: 1 Material: Polietilena Sistem de prindere : inclus PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 sau Vasile Dobrin 0726701902 ADRESA: vanzari2@dnsbirotica.ro, comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA27353851
Autoritate contractantă
Orasul Boldesti-Scaeni (CUI 2842943)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.333 RON
Valoare atribuită
2.333 RON
Data publicării
08.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.333 RON

din 2.333 RON estimat