Atribuită
Cumpărare directă
Alcool sanitar / spirt medicinal 70 % 500ml avizat ministerul sanatatii sticla 10 x 4.19 Hartie igienica trei 3 straturi tub alba gofrata celuloza portionata 75 g rola buc 300 x 0.62 Set Matura + si faras cu coada lunga si lamela inclusa B4" buc 10 x 6.98 Rezerva rezerve mop mopuri bumbac cu suport din plastic rotund 350 g 3 buc 50 x 4.42 Sapun rezerva lichid antibacterian ambalat 5 l GIULIA buc 2 x 31.54 Detergent pardoseli pardoseala gresie faianta ambalat 1 l SANO FLOOR buc 50 x 8.97 Detergent solutie pentru geam geamuri cu pulverizator pompita 1 L SANO" buc 15 x 8.71 Odorizant de pentru toaleta toalete WC solid cu suport buc 80 x1.49 Hartie rola role monorola prosop 2 straturi alba celuloza 100% role mari 100 m role 30 x 4.84 Saci menajeri menaj 35l 50x60 50 x 60 50 bucati / rola" role 100 x 2.19 Saci menaj menajeri Pubela Pubele Europubela 240 litri negri" role 20 x 4.89 Solutie detergent dezinfectant universal WC 1l DOMESTOS Pine Fresh / Ocean / Original buc 50 x 8.58 Detergent de pentru vase degresant lichid ambalat 1L SANO SPARK PROFESIONAL" buc 5 x 8.14 Solutie spray mobila mobilier lemn 300 ml original PRONTO buc 30 x 9.89 Crema pasta de curatat gresie faianta obiecte sanitare ceramice 750 ml CIF buc 14 x 7.98 Solutie de curatat detergent de pentru covoare tapitarii 750 ml BIOCARPET buc 14 x 7.7 Laveta lavete din bumbac 30x50cm buc 50 x 0.69 Bureti burete de pentru vase cu canelura 9 x 6 x 3 9x6x3 9*6*3 cm buc 40 x 0.3 Coada
- Număr anunț
- DA27434887
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI CORNETU (CUI 4364470)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.786 RON
- Valoare atribuită
- 2.786 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.